top of page
hand holding compass

המלצות

בעולם של ארגונים מורכבים, שרק הולכים ומסתבכים. בעולם של שיח מנהיגותי חסר ושגרות ניהוליות הסובלות ממאמץ יתר, היכולת להשפיע ולהוביל שינוי תופסים נפח משמעותי יותר ויותר.

 

הבחירה בפילוסופיה כמו גם בנקודות הממשק והחדירה לארגון הן קריטיות להצלחה, ואנו נדרשים לא רק למאמץ אלא בעיקר לאומץ ולתעוזה.

 

אני מכירה את הילדה שנים רבות והבחירה החוזרת שלי לשותפות עמה מתבססת על מספר יסודות חזקים: תפיסת התפקיד של הילדה השואבת עקרונותיה מהגישה הפסיכואלנליטית מערכתית, היכולת לחדור לתוך הארגון באומץ ובפתיחות רבה, ללמוד ולהבין אותו כפי שהוא ללא משוא פנים וללא שיפוטיות.

 

החיבור לעובדים ולמנהלים ובניית האמון והשותפות מבלי להמנע מאימותים ועימותים מקדמים, ומעל לכל השותפות איתי  - הפתיחות, האמון והכבוד.

 

היכולת של הילדה ללמוד ולהבין כל ארגון כפי שהוא ובזכות עצמו ולדעת להתאים את הפתרון ואת הגישה הנכונה היא קסם מבחינתי. הזכות ללמוד ממנה, לחוות את הארגון דרכה, לראות ולהרגיש את השפעתה על מנהלים ועובדים ומתוך כך את שינוי התרבות, והשינוי הארגוני הרחב, מעצימה אותי ומפתחת אותי כאשת מקצוע.

 

כאנשי משאבי אנוש יש לנו בחירה מרובה בשותפים מקצועיים ועסקיים. אולי מרובה מידי. מעטים הם היועצים הארגוניים שהופכים שותפים אמיתיים לא רק עבורנו, אלא גם לארגון, ושיודעים להמציא עצמם מחדש כל פעם – להתחדש ולחדש ולהישאר רלוונטים ומתאימים.

ענת מוגילובסקי, סמנכ"לית משאבי אנוש - מיקרוסופט ישראל

הכל לכאורה עבד טוב... אבל משהו בבטן הרגיש לא נכון... ואז נכנסה הילדה... ויש את לפני ואחרי!

 

בשקט הפנימי שלך ובמקצועיות אין קץ ערכת מיפוי, שאלת שאלות נוקבות וקלעת לליבה. אפיינת את הפרטים הקטנים הללו שאם בהם ייעשה שינוי אזי נחוש בתפנית.  

במאמץ עילאי וכלל לא פשוט התחלת אט אט ללוות את הצוות המקצועי על כל לבטיו, על כל החיבוטים הפנימיים – חשפת את הסיבות – נגעת בנימוס וסובלנות בעצבים החשופים, שאלת, בחנת, הארת. ובעצם אמרת בקול מה שידענו אנחנו עמוק פנימה. אלה כישורי יסוד - זו מקצוענות לשמה.

 

בזכות עבודתך קרה גם השינוי בתפיסת ההנהלה את הצרכים ונכנסנו לתהליך עבודה מבורך המניב תוצרים מידי יום. תודה!!!

לילי בורוכוב, מנהלת אדמיניסטרטיבית מערך אונקולוגי – אסותא רמת החייל

ניהול זה מקצוע הטומן בתוכו בחירות רבות, למידה, צמיחה והרבה יציאה מאזור הנוחות.

 

מחויבות לניהול ומנהיגות חייבת לכלול שותפים לדרך שגורמים לך לראות את המקומות שהינם נקודות העיוורון ויודעים להעביר אותך אותם בגאון.

עבורי השותפה המדהימה לתהליכים הללו זו – הילדה.

 

הילדה יודעת לשים את העיקר על השולחן, יודעת להראות את הדרך גם כשהכל מלא עשן,

 

הילדה מלאת ניסיון ופרספקטיבה על עולם הניהול, ומביאה עושר רב לתוך התהליך.

עבדתי עם הרבה יועצים בחיי אבל רק עם הילדה אחת.

ממליצה בחום לכל מי שבוחר לנהל מתוך פתיחות ואהבה למקצוע – ניהול.

דנה ויתקון, מנכ"לית - לבנת פורן

הילדה עבדה איתנו בתהליך ארוך וממושך שכלל לקחת הרבה אינטואיציות ותפיסות שהתגבשו במרוצת השנים, ולנסות לגבש מהם תפיסה סדורה שתהווה את היסודות עליהם יהיה ניתן להמשיך להוביל את הארגון לשלביו הבאים.

 

מעבר להיותה מנחה בחסד עליון, הילדה גם עבדה איתנו עשרות שעות כדי להבין טוב יותר מה בכלל אנחנו רוצים לייצר. 

 

המעבר מזה שאתה יודע שחסר לך משהו לבין היכולת להגדיר אותו בצורה מדוייקת הוא מעבר מורכב ולא מובן מאליו ולהילדה היה חלק דרמטי בתהליך הארגוני שעשינו כדי לצלוח את השלב המורכב הזה.

 

עם הרבה חן, המון סבלנות והנחייה חכמה, הילדה ליוותה אותנו באחד התהליכים המשמעותיים ביותר שעשינו שתוצריו מלווים אותנו עד היום כעוגן מרכזי בכל פעילויות הארגון.

ממליץ בחום רב.

מתן יפה, מייסד ומנכ"ל - עמותת כוכבי המדבר

bottom of page